یک شب در لیورپول

Literaturkneipe  > Uncategorized >  یک شب در لیورپول
0 Comments

لیورپول به دلیل زندگی شبانه پر جنب و جوش و صحنه موسیقی مستقل خود به عنوان یک مقصد تعطیلات شناخته شده است. بازدیدکنندگان می‌توانند از موسیقی زنده از گروه‌های بدون امضا در مکان‌هایی در امتداد خیابان‌های هاردمن و سیل، مکان‌های مورد علاقه دانشجویان محلی لذت ببرند، یا از کلوب‌ها و بارها در میدان نمایش زنده معروف Sq لذت ببرند. از تئاتر زنده تا غذاهای نفیس، لیورپول چیزی برای ارائه هر سلیقه ای دارد. شما ممکن است فقط یک یا دو نفر از افراد مشهور را با وجود ازدحام جمعیت نیز ببینید.

کرازی هاوس که در مرکز شهر لیورپول قرار دارد، یکی از اولین و شناخته شده ترین مکان ها برای اجرای موسیقی زنده است که سه طبقه موسیقی مستقل با یک دی جی جداگانه برای هر طبقه ارائه می دهد. شب‌های تم و تبلیغات نوشیدنی، کرازی هاوس را به مقصدی محبوب برای گردشگران و مردم محلی تبدیل کرده است. اگر سلیقه شما موسیقی جایگزین است، زنگبار هر شب میزبان هنرمندان بدون امضا و شناخته شده است لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد و جمعیتی متشکل از مردم محلی دوستانه و بازدیدکنندگان مشتاق را به خود جذب می کند. شهرت آن برای کشف نوازندگان جدید و آینده، آن را به یک توقف “حتما” در تعطیلات خود تبدیل می کند.

کمی دورتر، کلوپ های آلبرت داک تجربه شیک تری را برای مهمانان خود فراهم می کنند. افراد مشهور محلی اغلب در این مکان‌های شیک پیدا می‌شوند که شب‌ها دور می‌رقصند یا از شام در یکی از رستوران‌های متعدد محله شما لذت می‌برند. Circo یک ترکیب محبوب بار/رستوران است که مناظر خیره کننده ای از اسکله بارانداز آلبرت را ارائه می دهد، به ویژه در هنگام شب که نورها شبیه به آب های آرام است. Blue Bar and Grill بیش از سهم خود از افراد مشهور را به دلیل غذاهای استثنایی و مناظر تماشایی آب و افق City Hub در مجاورت جذب می کند. البته، هیچ سفری به منطقه تفریحی آلبرت داک بدون ذکر ریون، غذای ایرلندی-آمریکایی دو طبقه و کلوپ شبانه جدی برای دوستداران رقص و گردشگران کامل نخواهد بود.

برای کسانی که به دنبال یک شب پرماجراتر هستند، کلوپ های خیابان Eberle یک تجربه بعد از ساعت کاری را ارائه می دهند که نباید از دست داد. وقتی دیگر کلوب‌ها و کازینوها شب خود را به پایان می‌رسانند، اماکن خیابان Eberle تازه شروع شده‌اند. باشگاه‌هایی مانند Grams Bar Garland نوشیدنی و رقص را تا ساعت 8:00 صبح ارائه می‌دهند. مایکل این باشگاه همجنس‌بازان سیاست سختگیرانه‌ای دارد. با این حال، هنگامی که وارد شوید، برخی از بهترین موسیقی‌های تکنو و الکترولیورپول را می‌شنوید که در یک فضای مهمانی با ولتاژ بالا ارائه می‌کند.

در حالی که خیابان Eberle و بارانداز آلبرت به اندازه City Hub شلوغ نیستند، گردشگران می‌توانند از بین تعدادی از هتل‌های محلی لیورپول در فاصله پیاده‌روی مناسب از این مقاصد مهمانی محبوب انتخاب کنند. این می تواند یک مزیت واقعی باشد اگر قصد دارید در طول شب خود چند پیمانه از Cain’s، دم نوش محلی میل کنید. البته هتل های متعددی در لیورپول در منطقه سیتی هاب واقع شده اند. این به ویژه راحت است زیرا بسیاری از محبوب ترین مکان های شبانه در این منطقه پر رفت و آمد هستند. بسیاری از هتل‌های لیورپول مکان‌های مهمانی مخصوص به خود را ارائه می‌کنند و به مهمانان این امکان را می‌دهند که شب‌های اولیه خود را در همان مکانی که شروع کرده‌اند به پایان برسانند.

فصل کریسمس آینده طیف گسترده ای از گزینه های سرگرمی را به گردشگران ارائه می دهد. مهمانی های کریسمس لیورپول را نباید از دست داد. هتل های لیورپول در طول کریسمس به سرعت پر می شوند، بنابراین بهتر است قبل از تعطیلات برنامه ریزی شده رزرو خود را رزرو کنید. هتل‌های لیورپول در طول فصل کریسمس نیز گران‌تر هستند، اگرچه بسته به هتلی که انتخاب می‌کنید، گاهی اوقات اتاق‌های تخفیف‌خورده نیز در دسترس هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *